Gyújtógyertya RIDEX 686S0194
Kulcsméret: 21 mm

Kérjük, válassza ki az autóját, hogy ellenőrizze, ez az alkatrész megfelelő-e. ( Keresse meg alkatrészeit )
RIDEX 686S0194
Gyújtógyertya
cikkszám: 686S0194
  • Kulcsnyílás: 21 mm
  • Menethossz [mm]: 19
  • Gyújtógyertya: 1 testelektróda, lapos tömítés üléssel
  • Menetméret: M14x1,25
  • Elektródatávolság [mm]: 0,7
  • Csatlakozás technika: SAE/M4
  • Min. meghúzási nyomaték [Nm]: 20
  • Meghúzási nyomatékig [Nm]: 30
  • Állapot: új
944,00 HUF
(Darabár)
27% ÁFÁ-val, szállítási költségeket
Készleten
Fizetési mód
  • Autóalkatrész vásárlás Gyújtógyertya Kulcsméret: 21 mm PayPal segítségével
  • Járműalkatrész vásárlás RIDEX Gyújtógyertya Kulcsméret: 21 mm 686S0194 Visa hitelkártya segítségével
  • Autóalkatrészek vásárlás RIDEX Gyújtógyertya 686S0194 Master Card hitelkártya segítségével
  • Rendeljen RIDEX Gyújtógyertya autóalkatrészeket, és fizessen Vorkasse használatával
Gyártói referenciák
AUTO UNION0012700517009
AUTO UNIONN01781120
AUTO UNIONN01781213
BMW12121257081
BMW12121257082
BMW12121338145
BMW12121353286
BMW12128353286
BMW12128636166
BMW12128636168
CITROËN75491694
CITROËN75491695
CITROËN75491697
CITROËNGX0618808A
CITROËNZA3406176
CITROËNZA4233922
CITROËNZCT000012
FIAT1L45J
FIAT2284662
FIAT2301711
FIAT3233922
FIAT4249164
FIAT4345041
FIAT7554419
FIAT7554453
FORD1506413
FORD5099961
GLAS53
HITACHIL45PW
LANCIA2284662
LANCIA2301711
LANCIA4233922
LANCIA4249164
LANCIA4345040
LANCIA4345041
MAN51259230020
MAN51259230022
MAN51259230023
MERCEDES-BENZ0011594703
MERCEDES-BENZ0011595103
MERCEDES-BENZ0011596803
MERCEDES-BENZ0011597103
MERCEDES-BENZ0011598403
MERCEDES-BENZ0011598503
MERCEDES-BENZ0011599403
MERCEDES-BENZ0021590803
MERCEDES-BENZ0021590903
MERCEDES-BENZ0021591403
MERCEDES-BENZ0021591503
MERCEDES-BENZ0021594103
MERCEDES-BENZ0021594203
MERCEDES-BENZ0031591303
MERCEDES-BENZ0031595703
MERCEDES-BENZ0031595803
MERCEDES-BENZ1101590003
MERCEDES-BENZA0031595703
OPEL1214025
OPEL1214039
OPEL1214110
PEUGEOT596127
PEUGEOT596143
PEUGEOT596216
PEUGEOT596245
PEUGEOT596265
PEUGEOT5962A1
PEUGEOT9561837880
PEUGEOTAOP
PORSCHE99917013890
PORSCHE99917013990
PORSCHE99917016890
RENAULT7700647273
RENAULT7700659152
RENAULT7700861471
RENAULT7701366086
RENAULT7701366087
RENAULT7701366138
RENAULT7701366268
RENAULT7701414044
SEAT0003901171
SEAT0003910649
STEYR9050711
TALBOT0004345600
TALBOT0013112000
TALBOT0016631600
VAG000057022
VAG000057023A
VAG101000002AC
VAG101000006AB
VAG191905450M
VAG191905452A
VAGN01781112
VAGN01781113
VAGN01781114
VAGN01781118
VAGN01781120
VAGN01781122
VAGN01781141
VAGN01781150
VAGN01781152
VAGN01781155
VAGN01781177
VAGN01781212
VAGN01781213
VAGN01781220
VAGN01781223
VAGN01781237
VAGN0178124
VAGN01781240
VAGN01781310
VAGN01781312
VAGN01781313
VAGN01781318
VAGN01781324
VAGN01781330
VAGN01781354
VAGN0178136
VAGN0178137
VAGN0178139
VAGZ057023
VAGZ057040
VAGZ057062
VAGZ057141
VOLVO000057022
VOLVO000057023A
VOLVO1276514
VOLVO1306604
VOLVO273546
VOLVO273591
VOLVO273596
VOLVO463512
Megfelelő gépkocsik
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő ALFA-ROMEO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő AUDI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő AUSTIN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő BMW modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő CITROEN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő FERRARI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő FIAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő FORD modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő FSO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő GLAS modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő LANCIA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő LOTUS modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő MERCEDES-BENZ modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő MOSKVICH modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő NISSAN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő NSU modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő OPEL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő PEUGEOT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő PUCH modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő RENAULT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő ROVER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő SAAB modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő SEAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő TALBOT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő TRIUMPH modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő VOLVO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 4064138236607 - a következő VW modellekhez megfelelő:
Kérdése van ezzel a termékkel kapcsolatban?

Minden gyakran ismételt kérdésre válaszolunk a GYIK részben.
Motordoctor.hu - ügyfélszolgálatunk válaszol kérésére.

Ha kérdése van, töltse ki az összes mezőt!

Küldés
RIDEX 686S0194 Gyújtógyertya vásárlói termékértékelés
Vásárlói termékértékelés: RIDEX 686S0194
Összes értékelés:
Ár
Minőség
Csomagolás
Gyártó
Garancia
ElőnyökHátrányok
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Gyújtógyertya RIDEX 686S0194
Kulcsméret: 21 mm
0.0 / 10

Kedvező Árak

Számos márkás alkatrész jelentősen csökkentett áron

MEGBÍZHATÓ SZÁLLÍTÁS

46000 HUF feletti megrendelésekre ingyenes szállítás

Gyors házhoz szállítás

Megrendelését a fizetés beérkezését követően a lehető leghamarabb elküldjük

SZÁLLÍTÁSI MÓD

Néhány napon! UPS, GLS, DHL

Hasonló termékek
Motordoctor.hu - Hotline und Support.Motordoctor.hu - Hotline und Support.
Kedvenc termékek listája 0 Regisztrálás
0
Tételek
#
70-6344
0
Az Ön kosara üres