Gyújtógyertya DENSO Nickel SW: 16 K20TXR

Kérjük, válassza ki az autóját, hogy ellenőrizze, ez az alkatrész megfelelő-e. ( Keresse meg alkatrészeit )
DENSO 5063
Gyújtógyertya
cikkszám: K20TXR
  • Termékcsoport: Nickel
  • Kulcsnyílás: 16
  • Menethossz [mm]: 19
  • Gyújtógyertya: 2 testelektróda
  • Meghúzási nyomaték [Nm]: 22
  • Átmérő [mm]: 14
  • Tömeg [g]: 43
  • Állapot: új
Fizetési mód
  • Autóalkatrész vásárlás Gyújtógyertya SW: 16 PayPal segítségével
  • Járműalkatrész vásárlás DENSO Gyújtógyertya SW: 16 K20TXR Visa hitelkártya segítségével
  • Autóalkatrészek vásárlás DENSO Gyújtógyertya K20TXR Master Card hitelkártya segítségével
  • Rendeljen DENSO Gyújtógyertya autóalkatrészeket, és fizessen Vorkasse használatával
Gyártói referenciák
BMW0030548
BMW0032136
BMW0037607
BMW0141871
BMW0148593
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
BMW1344520
BMW1435956
BMW1705914
BMW1715539
BMW9059794
BMW9061382
BMW9061870
BMW9063428
BMW9064617
BMW9064619
BMW9064656
BMW9065062
BMW9065366
BMW9071003
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
DENSOD20
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FORD1011256
FORD1012639
FORD1032705
FORD1077002
FORD95VW12405DA
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93188550
LANCIA9614738680
LANCIA9626575480
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNPL000030
MERCEDES-BENZ0031599103
MERCEDES-BENZ0031599203
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
NISSAN224013682R
OPEL1214000
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214141
OPEL1214455
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700500096
RENAULT7700500168
RENAULT8671004070
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000055AA
VW101000067AA
VW101905607
Megfelelő gépkocsik
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő ALPINA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő AUDI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő BEDFORD modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő BENTLEY modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő BMW modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő CHEVROLET modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő CITROEN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő DACIA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő DAEWOO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő FIAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő FORD modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő LANCIA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő LAND-ROVER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő MERCEDES-BENZ modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő MINI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő MORGAN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő OPEL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő PEUGEOT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő RENAULT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő ROLLS-ROYCE modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő SAAB modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő SEAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő SKODA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő SMART modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő TVR modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő VAUXHALL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő VOLVO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő VW modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 42511506343 - a következő WIESMANN modellekhez megfelelő:
Kérdése van ezzel a termékkel kapcsolatban?

Minden gyakran ismételt kérdésre válaszolunk a GYIK részben.
Motordoctor.hu - ügyfélszolgálatunk válaszol kérésére.

Ha kérdése van, töltse ki az összes mezőt!

Küldés
DENSO K20TXR Gyújtógyertya vásárlói termékértékelés
Vásárlói termékértékelés: DENSO Nickel D20
Összes értékelés: +39
Ár
Minőség
Csomagolás
Gyártó
Garancia
ElőnyökHátrányok
+10 1-
+9 -
+6 2-
+6 3-
+8 1-
Gyújtógyertya DENSO Nickel SW: 16 K20TXR
8.0 / 10
Kedvező Árak

Számos márkás alkatrész jelentősen csökkentett áron

MEGBÍZHATÓ SZÁLLÍTÁS

46000 HUF feletti megrendelésekre ingyenes szállítás

Gyors házhoz szállítás

Megrendelését a fizetés beérkezését követően a lehető leghamarabb elküldjük

SZÁLLÍTÁSI MÓD

Néhány napon! UPS, GLS, DHL

Hasonló termékek
Motordoctor.hu - Hotline und Support.Motordoctor.hu - Hotline und Support.
Kedvenc termékek listája 0 Regisztrálás
0
Tételek
#
0 HUF
Az Ön kosara üres