Gyújtógyertya DENSO Nickel W16EPR-U
Kulcsméret: 20.6

Kérjük, válassza ki az autóját, hogy ellenőrizze, ez az alkatrész megfelelő-e. ( Keresse meg alkatrészeit )
DENSO 3021
Gyújtógyertya
cikkszám: W16EPR-U
  • Kulcsnyílás: 20.6
  • Termékcsoport: Nickel
  • Menethossz [mm]: 19
  • Gyújtógyertya: 1 testelektróda, Nikkel középelektróda
  • Csatlakozás technika: Removable SAE
  • Meghúzási nyomaték [Nm]: 22
  • Átmérő [mm]: 14
  • Tömeg [g]: 56
  • OE-számhoz: 7700500048
  • Bruttó tömeg [g]: 59
  • Állapot: új
1216,00 HUF
(Darabár)
27% ÁFÁ-val, szállítási költségeket
Készleten
Fizetési mód
  • Autóalkatrész vásárlás Gyújtógyertya Kulcsméret: 20.6 PayPal segítségével
  • Járműalkatrész vásárlás DENSO Gyújtógyertya Kulcsméret: 20.6 W16EPR-U Visa hitelkártya segítségével
  • Autóalkatrészek vásárlás DENSO Gyújtógyertya W16EPR-U Master Card hitelkártya segítségével
  • Rendeljen DENSO Gyújtógyertya autóalkatrészeket, és fizessen Vorkasse használatával
Gyártói referenciák
BMW12121262360
BMW12121276283
BMW12121279526
BMW12121288234
BMW12129056446
BMW12129056447
BMW1262360
BMW1276283
BMW1279526
BMW1288234
BMW9056446
BMW9056447
CHRYSLER5213693
CHRYSLERSP00RN12YC
DAEWOO90359815
DAEWOOZWR8DC
DAIHATSU9004851072
DAIHATSU9004851114
DAIHATSU9091951072
DENSOD6
FIAT9151700180
FIAT9405960078
FORD5099751
FORD5099752
FORD92OF12405AAA
GENERAL MOTORS90512989
GENERAL MOTORS91149685
GENERAL MOTORS93742296
HITACHIL46PW
HONDA9807955817
HONDA9807955827
HONDA980795582701
HONDA980795582702
HONDA9807955841
HONDA9807955846
HONDA9807955855
HONDA980795585501
HONDA980795585502
HONDA980795585503
ISUZU5813800010
ISUZU5813800050
ISUZU9825131060
JAGUAREAC8917
KAWASAKI920701048
KAWASAKI920701052
KUBOTA1299267711
LAND ROVERRTC3570
MASSEY FERGUSON834236MI
MAZDA66018110
MAZDAAZ0818110
MAZDAAZ0918110
MERCEDES-BENZ0021592203
MERCEDES-BENZ0021592903
MERCEDES-BENZ0021593103
MERCEDES-BENZ0021594803
MERCEDES-BENZ0031591003
MERCEDES-BENZ0031591103
MERCEDES-BENZ0031592703
MERCEDES-BENZ0031592903
MERCEDES-BENZ0031594703
MERCEDES-BENZ21592203
MERCEDES-BENZ21592903
MERCEDES-BENZ21593103
MERCEDES-BENZ21594803
MERCEDES-BENZ31591003
MERCEDES-BENZ31591103
MERCEDES-BENZ31592703
MERCEDES-BENZ31592903
MERCEDES-BENZ31594703
MERCEDES-BENZA0021592203
MERCEDES-BENZA0021592903
MERCEDES-BENZA0021593103
MERCEDES-BENZA0021594803
MERCEDES-BENZA0031591003
MERCEDES-BENZA0031591103
MERCEDES-BENZA0031592703
MERCEDES-BENZA0031592903
MERCEDES-BENZA0031594703
MITSUBISHIMS851022
MITSUBISHIMS851182
MITSUBISHIMS851232
MITSUBISHIMS851235
MITSUBISHIMS851402
MITSUBISHIMS851412
MITSUBISHIMS851437
NISSAN2240121B15
NISSAN22401A4706
NISSAN22401S2000
NISSAN22401V1415
NISSAN22401W8915
OPEL1214002
OPEL1214149
PORSCHE99917013290
PORSCHE99917013390
PORSCHE99917013690
PORSCHE99917017090
PROTONLBP5ES
PROTONMS851232E
RENAULT7700103502
RENAULT7700103503
RENAULT7700500012
RENAULT7700500048
RENAULT7700692428
RENAULT7700724821
RENAULT7700725302
RENAULT7700824821
RENAULT7700868864
RENAULT7701041214
RENAULT7701366269
RENAULT7701366539
RENAULT7701414021
RENAULT7701414032
RENAULT7701414036
ROVERETC7244
ROVERGSP4382
ROVERGSP4482
SUBARU0948200506
SUBARU420543200
SUBARU420545402
SUBARU482415700
SUBARU490010033
SUZUKI0948200131
SUZUKI0948200138
SUZUKI0948200155
SUZUKI0948200432
SUZUKI0948200468
SUZUKI0948200506
SUZUKI09482M40132
TOYOTA9009816745
TOYOTA9091901051
VOLVO33443151
VW101000000AC
VW101000002AA
VW101000006AD
VW101000018AA
VW101000019AA
VW101000020AA
VW101000047AA
VWN01781234
VWN01781241
YAMAHA9079END072
YAMAHA9079END075
YAMAHA9470100328
YAMAHA9470300133
Megfelelő gépkocsik
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő ALPINA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő ARO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő ASIA-MOTORS modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő AUSTIN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő BENTLEY modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő BMW modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő CHRYSLER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő DACIA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő DAEWOO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő DAIMLER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő DODGE modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő FIAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő HONDA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő INNOCENTI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő JAGUAR modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő JEEP modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő LAND-ROVER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő MARUTI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő MAZDA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő MERCEDES-BENZ modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő MG modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő MITSUBISHI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő NISSAN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő OPEL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő PLYMOUTH modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő PROTON modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő RENAULT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő ROVER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő SUZUKI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő TRIUMPH modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő UAZ modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő VAUXHALL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő VOLVO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő VW modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 0042511030213 - a következő ZASTAVA modellekhez megfelelő:
Kérdése van ezzel a termékkel kapcsolatban?

Minden gyakran ismételt kérdésre válaszolunk a GYIK részben.
Motordoctor.hu - ügyfélszolgálatunk válaszol kérésére.

Ha kérdése van, töltse ki az összes mezőt!

Küldés
DENSO W16EPR-U Gyújtógyertya vásárlói termékértékelés
Vásárlói termékértékelés: DENSO Nickel D6
Összes értékelés: +17
Ár
Minőség
Csomagolás
Gyártó
Garancia
ElőnyökHátrányok
+4 -
+4 -
+2 -
+3 -
+4 -
Gyújtógyertya DENSO Nickel W16EPR-U
Kulcsméret: 20.6
8.8 / 10
Kedvező Árak

Számos márkás alkatrész jelentősen csökkentett áron

MEGBÍZHATÓ SZÁLLÍTÁS

46000 HUF feletti megrendelésekre ingyenes szállítás

Gyors házhoz szállítás

Megrendelését a fizetés beérkezését követően a lehető leghamarabb elküldjük

SZÁLLÍTÁSI MÓD

Néhány napon! UPS, GLS, DHL

Hasonló termékek
Motordoctor.hu - Hotline und Support.Motordoctor.hu - Hotline und Support.
Kedvenc termékek listája 0 Regisztrálás
0
Tételek
#
58-5429
0
Az Ön kosara üres