Gyújtógyertya DENSO Iridium TT SW: 16 IK16TT

Kérjük, válassza ki az autóját, hogy ellenőrizze, ez az alkatrész megfelelő-e. ( Keresse meg alkatrészeit )
DENSO 4701
Gyújtógyertya
cikkszám: IK16TT
  • Kulcsnyílás: 16
  • Termékcsoport: Iridium TT
  • Menethossz [mm]: 19
  • Gyújtógyertya: 1 testelektróda
  • Meghúzási nyomaték [Nm]: 22
  • Átmérő [mm]: 14
  • Tömeg [g]: 43
  • Országkivitel: Japán
  • Állapot: új
Fizetési mód
  • Autóalkatrész vásárlás Gyújtógyertya SW: 16 PayPal segítségével
  • Járműalkatrész vásárlás DENSO Gyújtógyertya SW: 16 IK16TT Visa hitelkártya segítségével
  • Autóalkatrészek vásárlás DENSO Gyújtógyertya IK16TT Master Card hitelkártya segítségével
  • Rendeljen DENSO Gyújtógyertya autóalkatrészeket, és fizessen Vorkasse használatával
Gyártói referenciák
CHRYSLER4796779
CHRYSLER56006240
CHRYSLERSPRC12PEC5
CITROËN/PEUGEOT1606263780
CITROËN/PEUGEOT5960C2
CITROËN/PEUGEOT5960C3
CITROËN/PEUGEOT5960C4
CITROËN/PEUGEOT5960C5
DAIHATSU9004851164A
DAIHATSU9952021236111
DAIHATSU99906910X9006
DAIHATSU99906910X9019
DAIHATSU99906910X9028
DAIHATSU99906910X9032
DAIHATSU99906910X9033
DAIHATSUNDIK16
DAIHATSUNDIK16A
DAIHATSUNDVK16
DAIHATSUNDVK16A
DODGESP00ZFR5AP
FIAT55182623
FORD1120170
FORD3R2312405AA
FORDYM2112405AA
GENERAL MOTORS91132086
GENERAL MOTORS9195868
GENERAL MOTORS97125969
HONDA12209PLE0040
HONDA12290PLE0040
HONDA980795514H
HONDA980795514N
HONDA980795515H
HONDA980795515H01
HONDA980795515H02
HONDA980795515N
HONDA980795515N01
HONDA980795515U
HONDA980795515U02
HONDA980795515V
HONDA980795515V00
HONDA980795515W
HONDA980795517U
HONDA980795517V
HONDA980795517W
HONDA980795585C
HONDA980795585C00
HONDA9807955A5N
HONDAH98515517J
HONDAH98515517K
HONDAH98795518K
HONDAH98805518K
HONDAH98815515K
HYUNDAI1881425000
HYUNDAI1881711051
HYUNDAI1882611101
HYUNDAI2741023700
HYUNDAI2741037100
HYUNDAI274103C000
ISUZU5860139570
ISUZU8971113761
ISUZU8971702680
JAGUARAJ84575
JAGUARC2A1535
JAGUARJAGUBO009
JAGUARNCA3850FA1
JAGUARXR815350
LAND ROVER4550157
LAND ROVERLR005253
LAND ROVERNLP100320
LEXUS9091901240
LEXUS909190124079
MAZDA1N0818110
MAZDA1UD318110
MAZDA1UN618110
MAZDA1UN918110
MAZDA1UNG18110
MAZDA1UT318110
MAZDA1UX618110
MAZDA1UX918110
MAZDA1UXG18110
MAZDABP8K18110
MAZDAJE4118110
MAZDAJE4218110
MAZDAZ60118110
MAZDAZ6B718110
MAZDAZJ4618110
MAZDAZJY618110
MAZDAZY5118110
MAZDAZYY118110
MERCEDES-BENZ0031590403
MERCEDES-BENZ0031596603
MERCEDES-BENZ0031598103
MERCEDES-BENZ0031598603
MERCEDES-BENZ0031599403
MERCEDES-BENZ003159940326
MERCEDES-BENZ0031599603
MERCEDES-BENZ003159960326
MERCEDES-BENZ0041590903
MERCEDES-BENZ0041591903
MERCEDES-BENZ0041595003
MERCEDES-BENZ0059940326
MERCEDES-BENZ0059960326
MERCEDES-BENZ31590403
MERCEDES-BENZ31596603
MERCEDES-BENZ31598103
MERCEDES-BENZ31598603
MERCEDES-BENZ31599403
MERCEDES-BENZ3159940326
MERCEDES-BENZ31599603
MERCEDES-BENZ3159960326
MERCEDES-BENZ41590903
MERCEDES-BENZ41591903
MERCEDES-BENZ41595003
MERCEDES-BENZ59940326
MERCEDES-BENZ59960326
MERCEDES-BENZA0031590403
MERCEDES-BENZA0031596603
MERCEDES-BENZA0031598103
MERCEDES-BENZA0031598603
MERCEDES-BENZA0031599403
MERCEDES-BENZA003159940326
MERCEDES-BENZA0031599603
MERCEDES-BENZA003159960326
MERCEDES-BENZA0041590903
MERCEDES-BENZA0041591903
MERCEDES-BENZA0041595003
MERCEDES-BENZA0059940326
MERCEDES-BENZA0059960326
MITSUBISHI1822A030
MITSUBISHI1822A068
MITSUBISHI1822A154
MITSUBISHIMD361067
MITSUBISHIMD372553
MITSUBISHIMN163235
MITSUBISHIMZ602020
MITSUBISHIMZ602040
MITSUBISHIMZ602065
MITSUBISHIMZ602068
MITSUBISHIMZ602072
MITSUBISHIMZ602082
MITSUBISHIMZ602084
MITSUBISHIMZ602676
NISSAN224011P115
NISSAN224011P175
NISSAN2240127N65
NISSAN224012J204
NISSAN2240170J13
NISSAN224018P315
NISSAN2240199B12
NISSAN22401AG215
NISSAN22401AG315
NISSAN22401AH415
NISSANBY480BKR5E
NISSANBY481BKR5E
NISSANBY481ZFR5F
NISSANBY483BKR5E
NISSANBY483ZFR5F
NISSANBY484BKR5E
OPEL1214462
ROLLS-ROYCERH13439
ROLLS-ROYCERH13998
ROVERGSP66527
ROVERNLP100290
SKODAJZW905603A
SUBARU22401AA371
SUBARU22401AA570
SUBARU22401KA290
SUBARUSAB330DE0710
SUBARUSAB330DE3360
SUBARUSAB330DE3710
SUBARUSAB330DE8640
SUBARUSAB330DE8680
SUBARUSAB330NG0508
SUBARUSAB330NG0511
SUBARUSAB330NG8508
SUBARUSAB330NG8511
SUZUKI0948200547
SUZUKI0948200549
SUZUKI0948200562
SUZUKI9900079A37K6P
SUZUKI9900079J80K16
SUZUKI9900079K60K5R
SUZUKI9900079K73K16
SUZUKI9900079L65002
SUZUKI9900079L65005
TOYOTA0847900805
TOYOTA9008091184
TOYOTA9009866080
TOYOTA9091901200
TOYOTA9091901201
TOYOTA9091901205
TOYOTA9091901206
TOYOTA9091901209
TOYOTA9091901214
TOYOTA9091901215
TOYOTA9091901217
TOYOTA9091901218
TOYOTA9091901219
TOYOTA9091901240
TOYOTA9091901241
TOYOTA9091901252
TOYOTA9091901265
TOYOTA9091901272
TOYOTA90919C1002
TOYOTA90919T1012
TOYOTA90919YZZAD
TOYOTA90919YZZAE
VW101000044AA
VW101000049AC
VW101000053AA
VW101000062AB
VW101905600
VW101905601
VWJZW905603A
Megfelelő gépkocsik
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő ACURA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő ALFA-ROMEO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő ALPINA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő AUDI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő BENTLEY modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő BMW modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő CADILLAC modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő CHEVROLET modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő CHRYSLER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő CITROEN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő DAEWOO modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő DAIHATSU modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő DODGE modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő FIAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő FORD modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő GREAT-WALL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő HONDA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő HYUNDAI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő INFINITI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő ISUZU modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő JAGUAR modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő JEEP modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő KIA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő LANCIA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő LAND-ROVER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő LEXUS modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő LOTUS modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő MAZDA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő MERCEDES-BENZ modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő MG modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő MITSUBISHI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő NISSAN modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő OPEL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő PEUGEOT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő PUCH modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő RENAULT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő ROVER modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő SAAB modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő SEAT modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő SKODA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő SSANGYONG modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő SUBARU modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő SUZUKI modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő TOYOTA modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő VAUXHALL modellekhez megfelelő:
GYÚJTÓGYERTYA 042511047013 - a következő VW modellekhez megfelelő:
Kérdése van ezzel a termékkel kapcsolatban?

Minden gyakran ismételt kérdésre válaszolunk a GYIK részben.
Motordoctor.hu - ügyfélszolgálatunk válaszol kérésére.

Ha kérdése van, töltse ki az összes mezőt!

Küldés
DENSO IK16TT Gyújtógyertya vásárlói termékértékelés
Vásárlói termékértékelés: DENSO Iridium TT IT01
Összes értékelés: +65
Ár
Minőség
Csomagolás
Gyártó
Garancia
ElőnyökHátrányok
+16 3-
+16 2-
+10 1-
+11 1-
+12 2-
Gyújtógyertya DENSO Iridium TT SW: 16 IK16TT
8.5 / 10
Kedvező Árak

Számos márkás alkatrész jelentősen csökkentett áron

MEGBÍZHATÓ SZÁLLÍTÁS

46000 HUF feletti megrendelésekre ingyenes szállítás

Gyors házhoz szállítás

Megrendelését a fizetés beérkezését követően a lehető leghamarabb elküldjük

SZÁLLÍTÁSI MÓD

Néhány napon! UPS, GLS, DHL

Hasonló termékek
Motordoctor.hu - Hotline und Support.Motordoctor.hu - Hotline und Support.
Kedvenc termékek listája 0 Regisztrálás
0
Tételek
#
0 HUF
Az Ön kosara üres